пʼятниця, 5 червня 2015 р.

Якщо сьогодні природа подарувала теплий сонячний день, то стає радісно подвійно — тому що в перший день літа по всьому світові відзначається Міжнародний день дітей (International Children’s Day). Це свято багатьом знайоме як Міжнародний день захисту дітей. 

Цей день — нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці, як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

Не залишилась осторонь такої дати і сільська бібліотека с. Борохів, провівши 3 червня інформаційну годину "Захист дитини у цілому світ - місія честі, любові й добра". Дітей ознайомила з їхніми правами бібліотекар,  показавши відеопрезентацію "Права дитини". Після вивчення своїх прав, діти відгадували назви і авторів казок і визначали які права дітей було порушено у кожній з казок.А продовжилось наше свято на вулиці -  під веселу музику, діти малювали на асфальті своє щасливе дитинство, свої веселкові мрії, дули мильні бульбашки, співали  пісні, а по закінченню, влаштували флеш-моб  "Хай сонцю і квітам всміхаються діти".


Свято вдалося! Діти були сповнені радісними емоціями та просто величезним позитивом!У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Закликаємо усіх щодня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього!

Немає коментарів:

Дописати коментар