середа, 27 квітня 2016 р.

«Чорнобиль – скорбота пам’яті людської»

26 квітня 2016 року минає 30 років з того часу, коли сталась найбільша та найжахливіша техногенна катастрофа в історії людства – аварія на Чорнобильській АЕС.
Щоб згадати трагічні події тих днів, вшанувати подвиг учасників ліквідації наслідків аварії, оцінити чи бодай осмислити наслідки трагедії в бібліотеці с. Борохів була проведена година-реквієм «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської».
Бібліотекар Тетяна Салєй розповіла про тих, хто ризикуючи здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.


Присутні на заході діти мали змогу переглянути електронну презентацію «Чорнобильська катастрофа та її наслідки для України», а також символічно прикрасити квітами кульбаби знак радіаційної небезпеки, аби більше ніколи наша земля не страждала від іі впливу. А на закінчення поставили маленьки запалені свічечки біля портретів ліквідаторів.Чорнобиль – це чорний біль нашої землі, це подвиг і трагедія, це пам’ять.

Немає коментарів:

Дописати коментар