вівторок, 12 травня 2015 р.

Тиждень дитячого читання 2015

Кожного року навесні, коли пробуджується природа, коли все живе тягнеться до сонечка, в Україні проходить Тиждень дитячого читання.
Основне завдання Тижня - чудова нагода популяризації серед дітей читання, книги і, власне, бібліотеки як скарбниці знань. Книга має стати їхнім другом, порадником, учителем.
Цьогорічний Тиждень дитячого читання в бібліотеці пройшов під девізом "Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає". І кожен день цього тижня – це захоплююча подорож у світ дитячих книг, яка принесла багато задоволення і позитивних емоцій усім її учасникам, а особливо, дітям)))
20 березня відбулось урочисте відкриття Тижня дитячого читання, відвідувачі ознайомились із планом проведення запланованих заходів.
23 березня, у понеділок, в бібліотеці був День відкритих дверей «На гостину до бібліотеки», до нас на екскурсію завітали багато учнів школи та дошкільнята, які мали змогу переглянути відеоурок "Від папірусу - до книги".Діти з цікавістю слухали розповідь про історію народження її Величності Книги, про її шлях від глиняних табличок до книги в сучасному вигляді. Надзвичайно емоційно відгадували діти загадки про книгу, пригадали прислів’я та приказки про невичерпне джерело знань.
Перегляд книжкових виставок «Я пізнаю Світ» з літературою на різну тематику: казки, оповідання, вірші, пригодницька література, фантастика - не залишив байдужим жодного читача.
Для маленьких ерудитів були представлені книги на виставці «Ці книги знають все на світі». Діти зацікавлено переглянули книги серій «Дитяча енциклопедія» та «Я пізнаю світ».
24 березня в бібліотеці панувала особлива атмосфера, адже другий день тижня був Днем поезії. І розпочався він із літературної години «Стежками життєвого і творчого шляху Ліни Костенко». Продовженням став конкурс віршів Ліни Костенко «Світ поруч з тобою»,в якому активно прийняли участь учні 1 - 4 класів.
Наступний день бібліотека присвятила патріотичному вихованню молодого покоління.На годині спілкування діти переглянули відеопрезентацію "В МИРІ зростаймо", провели обговорення, відгадували загадки та кросворди, цитували вірші про Україну, а потім на символічних "ДОЛОНЬКАХ МИРУ" написали побажання своїй Батьківщині, якими поділились з присутніми та прикріпили до карти України.
26 березня в бібліотеці був «День казки». Діти побували в гостях у казки- чарівниці. Малі читачі були в захваті від перегляду віртуальної подорожі «У казковому світі Ганса Андерсена», де вони відгадували речі казкових героїв, впізнавали героїв з уривків казок, відгадували загадки про них. В кінці заходу відбувся конкурс малюнків до казок Г.Андерсена.

Немає коментарів:

Дописати коментар